Dental İmplantlar

Öncelikle implant çene kemiğimizde ki dişlerin köklerini taklit eden doku dostu titanyum alaşımlardır. Her implantın kendine ait tasarımları, yüzey pürüzlülükleri, yiv yapıları, protez parçaları vardır. Diş hekiminiz bunları, bilimsel gelişmeleri takip ederek implant seçiminde bulunmaktadır

İmplantlar gerçek dişi taklit eden protez parçalarıdır.

İmplantlar gerçek dişi taklit eden protez parçalarıdır. Ömürlük değillerdir. Ağrı yapmaz ve düşmez değillerdir. En iyi implant hastanın kendi dişidir. Hekimlerin yaptıkları kaybedilen dişi taklit edip çiğnemeyi ve estetik görünüşü sağlamaktır.

En iyi implant hastanın kendi dişidir

Dişsiz hastalarda damak kullanmak zorunda kalmadan yapılan implantlar ya da tek ve ya bir kaç diş eksikliğinde yandaki dişleri küçültmeden yapılan implantlar gerçekten büyük bir konfor ve koruyucu yaklaşım kazandırmaktadır. Ama kliniğimize gelip ağız hijyeni olmayan ve bunu sağlayamayacak hastalara implant tedavisini önermemekteyiz.

Yapılan implantlara kaybettiğimiz dişten daha iyi bakmak zorundasınız, yoksa implantı da kaybetmeniz olasıdır.

Piyasada biz hekimler için bile o kadar kafa karıştırıcı derece firma vardır ki bizler bile seçerken zorlanmaktayız. Ama hekiminize güvenmemiz implant konusunda oldukça önemlidir. Hekiminizin size en iyi implantı yapacağınızda kuşkunuz olmasın.

%d blogcu bunu beğendi: